Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(onas)

Auto HI-FI Club CZ
Klub jako každý jiný, je sdružením lidí bez ohledu na věk , vzdělání nebo povolání s shodným zájmem. V našem případě je to zájem o Autohifi. Přesně řečeno: Automobilové ozvučení a multimédia.
Každý z nás má doma nějakou Hi-Fi sestavičku, ale uznejte sami, že je málo času na její využití. A z důvodu, že strávíme každý určitou část života v aute, stavíme si do našich miláčků i příslušné aparáty, které mají za účel nám zpříjemnit jejich každodenní používaní. Když chceme dosahovat co nejlepších výsledků, snažíme se dohledat informace a rady v různých formách. Jednou z možností je i naše webová stránka, která obsahuje fórum, kde je možné zadávat otázky, které budou zodpovězené. Proto neváhejte a nahlédněte !

Historie
Už v roce 1999 se formovalo jádro auto-hifiků, kteří si mezi sebou měnili názory a zkušenosti. Za čas, který utekl, se naše řady rozrostly do stovek členů. Jako každý pořádný klub, i my se setkáváme na různých akcích a srazech. Většina z nás se známe osobně a vytváříme tak silnou komunitu, kde nechybí profesionalita ani zábava.

Poslání
Naší úlohou je poskytovat všestranné informace o problematikách automobilových ozvučení a multimediích a pomáhat při problémech. Pořádat zajímavé akce pro členy ale i nečleny klubu. Hájit zájmy členů klubu.


Admin
Stránka vygenerována za 0.3056 sekund.